Tanıtım Filmi
   

Oto Korkuluk

Otokorkuluk Kataloğu için tıklayınız. Sürücü ve yolcuları yol kenarlarındaki engellerden, yayaları ve tesisleri de taşıtlardan korumak amacıyla, dünya karayollarının büyük çoğunluğunda, koruyucu (yol kenarları, virajlar, köprüler, alt geçitler) ve ayırıcı (anayol-tali yol ayrımları, otoyol gişeleri önleri) oto korkuluklar kullanılmaktadır.

Yol kenarı güvenlik sistemleri olarak oto korkuluklar, hem düşük maliyetli hemde yüksek performanslı olarak tasarlanmış olup can ve mal güvenliği koruyan ve riskleri asgari oranda düşüren sistemlerdir.

Yol kenarı güvenlik sistemlerinin başında yer alan oto korkuluklar, üstün güvenlik , uzun ömür , kolay kurulum, bakım, yüksek performans, düşük maliyet ve çevre üzerinde düşük olumsuz etki şartlarını sağlamasından ötürü dünya karayollarında büyük oranda tercih edilmektedir.

Firmamız halen Ankara / Polatlı'daki tesislerinde en üst kalite standartlarında oto korkuluk üretim ve galvanizleme işlerini gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz dünya standartlarına ve Türkiye Karayolları Genel Müdürlüğü teknik şartlarına uygun olarak, tam otomatik roll form tezgahlarda gerçekleştirilmekte ve TS 914 EN ISO 1461 - ASTM A123 standartlarında galvanizlenmektedir. İleri teknoloji ve gücü ile,hızlı,uygun ve güvenilir montaj hizmeti sunarak sektörde öncü firma olmayı hedeflemekteyiz.

   
   
Türkçe | English